indirlink.com

 
 


Bigpara Uzman Borsa hisse senedi finans para piyasaları programı

Bigpara Uzman indirmek için TIKLAYINIZ.

Parasına para katmak için finans piyasaları ile ilgilenenler için zaman en kıymetli hazinedir. Özellikle yatırımlarını hisse senedi piyasalarında yoğunlaştıranlar ve özellikle küçük yatırımcılar için bazen saniyeler bile önemli bir hal alır. Küçük yatırımcılar için hisse senetlerinin anlık takibini yapmak son derece önemlidir.

Yatırımcılar için piyasadan haberdar olabilmeleri için şüphesiz en önemli araç bigpara.ekolay.net sitesidir. Bir çok yatırımcı bu siteye üye olarak finans dünyasında gelişen olayları, hisse senedi fiyatlarını, detaylı hisse senedi bilgilerini, döviz fiyatlarını, altın fiyatlarını kısacası finans piyasalarının seans raporunu bigpara.ekolay.net sitesinden takip ederek yatırımlarına yön vermektedirler.

bigpara.ekolay.net sitesi yöneticileri de yatırımcılarının kendilerine olan ilgisini fark etmiş olacak ki, kendilerine en kısa yoldan ulaşımı sağlamak ve takipçilerinin işlerini kolaylaştırabilmek için "Bigpara Uzman" adındaki yeni masaüstü uygulamalarını kullanıma sundular. Gelin size uzman programını üreticisinin dilinden aktaralım.

UZMAN NEDİR?

UZMAN haber alarmı mantığında çalışan ancak sadece haber değil borsayla, hisselerinizle, ekonomi ve finans dünyasıyla ilgili gerçekleşen tüm gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlayan bir programdır.

Haberler, yorum, piyasalar... Artık istediğiniz bilgiye ulaşmak için özel bir çaba harcamanıza gerek kalmadı. Bu program sayesinde bilgiyi, herkesten önce ve doğrudan ulaşacaksınız.

Takip ettiğiniz hisselerle ilgili yapılan tüm yorum, analiz ve açıklama bu program sayesinde anında bilgisayarınızda… Yine takip ettiğiniz hisselerde yaşanan fiyat hareketlerinden anında haberder olmanız için sadece UZMAN programını bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli olacak…


PROGRAM ÖZELLİKLER:

Giriş ekranı:
Piyasalar ve Borsa’nın anlık olarak son durumu görebilirsiniz. Tıklanarak bigpara sitesine gidilip detay bilgiyi alabilirsiniz.

Haber Ekranı:
İlk olarak filtresiz tüm haberlere ulaşma imkanı sağlıyor. İstendiğinde Piyasa, Gündem, Son dakika, Şirket ve Dünya kategorileri de görülebiliyor. İlgilenilen haber için tıklandığında bigpara sitesindeki haberin detayı görüntüleniyor.

Seans Raporu Ekranı:
Bu bölümde borsadaki seans içi gelişmeleri izlemek mümkün. İstendiğinde bigpara sitesinden tüm gelişmelere ulaşılabiliyor.

Hisse Alarm Ekranı:
Buradaki seçim kutulularını kullanarak bir hissenin belirli bir fiyat veya belirli bir fiyat aralığında işlem görmesi durumunda uygulamanın bir alarm ile durumu bildirmesi sağlanır.

Kişiselleştirme Ekranı:
Bu ekranda sadece istediğiniz tür haberlerden haberdar olmanızı, yorum alarmlarını alıp almamanızı ve ses ile uyarılıp uyarılmama gibi ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Hepinize Bigpara Uzman ile bol kazançlar dileriz.

Bigpara Uzman indirmek için TIKLAYINIZ.


 
 
 
 
Kayıt

Kategoriler

Tüm Konular (7 / 3472)


Tümünü Göster | Gizle