indirlink.com

 


Kategori: İNTERNET » yasaklı sitelere giriş

UltraSurf full indir 12.10

   Version:    12.10
   Üretici:    
   Lisans:    Ücretsiz
   Dili:    İngilizce
   Boyutu:    1.85 MB
   Sistem:    Windows (Tümü),
   Gösterim:    11356
   Eklenme:    13-01-2013, 00:13


UltraSurf 12.10 isimli bu ufak yazılım ile Telekom tarafından girilmesi engellenen tüm sitelere (örneğin youtube giriş programı), sosyal ağlara, yazılımlarla veya admistrator tarafından yasaklanmış web sayfalarına ve Milli Eğitim Bakanlığının sağladığı internet bağlantısı üzerinden girilemeyen her internet sitesine girebilirsiniz.

UltraSurf size internette bütün sansür yasak ve blokları aşmanızı sağlar. Böylece özgürce ve serbestçe web sitelerinde dolaşacaksınız.

Yurt içindeki yasaklı sitelere ve youtube bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site için engeliniz kalmayacak.

UltraSurf yazılımı şifreleme ve ip adresinizi gizleme özelliği sayesinde sizin de büyük oranda güvenliğinizi sağlıyor. Dilerseniz arama geçmişinizi ve bıraktığınız çerezleri de silebilirsiniz.

Çin'de uygulanan sansür için geliştirilmiş UltraSurf, tüm web sitelerine IE veya Firefox üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Diğer tarayıcılar ile kullanmak isterseniz ise Proxy/Vekil Sunucular kısmına 127.0.0.1 ile 9666 portunu tanıtmanız gerekiyor.

Internette online gizliliğinizi anonim olarak dolaşarak sağlayabilirsiniz. (IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlası).
Uçtan uça şifreleme sistemi vardır. Güven içinde kullanabilirsiniz.
Tüm yasaklı sitelere girip, özgür web dolaşımı ve program download sağlar.

Ultrasurf Programı Nasıl Kullanılır?

Programı indirip sıkıştırılmış dosyadan (.rar veya .zip dosyasından) dışarıya (masaüstüne) çıkarın ve çift tıklayın. Programın ana penceresi açılacak ve kendi otomatik bağlantı kurmaya çalışacaktır. Bağlantı sağlanınca, "başarılı olduğunu gösteren yazı" programın açılan ana penceresi altında İngilizce olarak belirtilecek (successful) ve otomotik olarak Internet Explorer sayfası açılacaktır. Simge durumuna küçülttüğünüzde ise sağ alt köşede sarı renkli kilit resmi çıkacaktır. Ultrasurf çalışmaktadır. Bu kadar basit...

Bu Program 11356 defa görüntülenmiştirUYARI

İndirlink .com sitesi içeriğinde veya yönlendirmelerinde mp3, video, film, full paylaşım, seriall, crack, patch, keygen, key generetor, hack, hacking ve warez içerik, telif hakkı ihlali sonucu doğuran illegal içerik barındırmamaktadır, Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız yceylan74@gmail.com email adresine bildirebilirsiniz. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir.

UltraSurf full indir 12.10

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
UltraSurf full indir 12.10 Resmi
Benzer Konular


 
 
 
 
Kayıt

Kategoriler

Tüm Konular (7 / 3472)


Tümünü Göster | Gizle