indirlink.com

 


Kategori: İNTERNET » yasaklı sitelere giriş

UltraSurf Yasaklı sitelere giriş programı indir

   Version:    12.08
   Üretici:    ULTRASURF
   Lisans:    Ücretsiz
   Dili:    İngilizce
   Boyutu:    1.80 MB
   Sistem:    windows(tümü)
   Gösterim:    26704
   Eklenme:    14-12-2012, 23:46


Ultrasurf 12.08 versiyonu indirebilirsiniz. Ancak programın türkçe olmasına pek gerek de yok. Çünkü tek tıklama ile program çalışmaya başlıyor. Yurt içindeki ve yurt dışındaki yasaklı sitelere ve youtube bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site için engeliniz kalmayacak. Bütün sitelerin kapısı size ardına kadar açılacak.
UltraSurf size internette bütün sansür yasak ve blokları aşmanızı sağlar. Böylece özgürce ve serbestçe web sitelerinde dolaşacaksınız.

Yurt içindeki yasaklı sitelere ve youtube bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site için engeliniz kalmayacak.

UltraSurf yazılımı şifreleme ve ip adresinizi gizleme özelliği sayesinde sizin de büyük oranda güvenliğinizi sağlıyor. Dilerseniz arama geçmişinizi ve bıraktığınız çerezleri de silebilirsiniz.

UltraSurf Programının Önemli Özellikleri:
Gizlilik: Internette online gizliliğinizi anonim olarak dolaşarak sağlayabilirsiniz. (IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlası).
Güvenlik: Uçtan uça şifreleme sistemi vardır.
Özgürlük: Tüm yasaklı sitelere girip, özgür web dolaşımı ve program download sağlar.
Kullanımı: UltraSurf indirdikten sonra kurulum gerektirmeden sadece çalıştırarak kolayca kullanılır. Hızlı bağlantı sağlar.


Ultrasurf Programı Nasıl Kullanılır?

Programı indirip sıkıştırılmış dosyadan (.rar veya .zip dosyasından) dışarıya (masaüstüne) çıkarın ve çift tıklayın. Programın ana penceresi açılacak ve kendi otomatik bağlantı kurmaya çalışacaktır. Bağlantı sağlanınca, "başarılı olduğunu gösteren yazı" programın açılan ana penceresi altında İngilizce olarak belirtilecek (successful) ve otomotik olarak Internet Explorer sayfası açılacaktır. Simge durumuna küçülttüğünüzde ise sağ alt köşede sarı renkli kilit resmi çıkacaktır. Ultrasurf çalışmaktadır. Bu kadar basit...

Bu Program 26704 defa görüntülenmiştirUYARI

İndirlink .com sitesi içeriğinde veya yönlendirmelerinde mp3, video, film, full paylaşım, seriall, crack, patch, keygen, key generetor, hack, hacking ve warez içerik, telif hakkı ihlali sonucu doğuran illegal içerik barındırmamaktadır, Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız yceylan74@gmail.com email adresine bildirebilirsiniz. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir.

UltraSurf Yasaklı sitelere giriş programı indir

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
UltraSurf Yasaklı sitelere giriş programı indir Resmi
Benzer Konular


 
1 28 Şubat 2011 13:11

fd

  • Kullanıcı Grubu: Ziyaretçi
süper ellerinize sağlık
 
 
 
 
 
Kayıt

Kategoriler

Tüm Konular (7 / 3472)


Tümünü Göster | Gizle