indirlink.com

 


Kategori: İNTERNET » yasaklı sitelere giriş

Yasaklı Sitelere Giriş programı indir

   Version:    ----
   Üretici:    
   Lisans:    Deneme
   Dili:    Türkçe
   Boyutu:    280 kb
   Sistem:    Windows (tümü)
   Gösterim:    4730
   Eklenme:    15-12-2012, 21:43


Üretici Açıklaması: Hepimiz bilirizki türkiyede bir çok site mahkeme kararıyla kapatılabiliyor. örn: youtube, megaupload, forumtr vs.) Tabi bu hepimizi sinir eden bi durum.Bu program ile, mahkeme kararıyla yasaklanan tüm sitelere giriş yapabiliyorsunuz. Vista ve Windows7 sürümlerinde sağ tıklayarak yönetici olarak açmalısınız.

ÖNEMLİ: Program Fatih Duman tarafından kodlanmış olup, program ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye http://fatihduman.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Program 4730 defa görüntülenmiştirUYARI

İndirlink .com sitesi içeriğinde veya yönlendirmelerinde mp3, video, film, full paylaşım, seriall, crack, patch, keygen, key generetor, hack, hacking ve warez içerik, telif hakkı ihlali sonucu doğuran illegal içerik barındırmamaktadır, Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız yceylan74@gmail.com email adresine bildirebilirsiniz. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir.

Yasaklı Sitelere Giriş programı indir

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
Yasaklı Sitelere Giriş programı indir Resmi
Benzer Konular


 
 
 
 
Kayıt

Kategoriler

Tüm Konular (7 / 3472)


Tümünü Göster | Gizle