indirlink.com

 


Kategori: İNTERNET » yasaklı sitelere giriş

Ultrasurf firefox eklentisi indir

   Version:    10.10
   Üretici:    
   Lisans:    Ücretsiz
   Dili:    İngilizce
   Boyutu:    22 kb
   Sistem:    Windows (tümü)
   Gösterim:    8098
   Eklenme:    14-12-2012, 23:51


Ultrasurf yasaklı sitelere giriş programını mozilla firefox tarayıcısında kullanabilmek için bu eklentiyi indirip kurmanız gerekmektedir. Mozilla Firefox kullanıcıları ise "Ultrasurf Mozilla Firefox Eklentisini" kurmalıdırlar. Eklentiyi indirip; .zip yada .rar dosyasından dışarıya çıkardıktan sonra, farenizin sol tuşuyla tutup Firefox tarayıcısı içine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan, kurulumu tamamlamanızı isteyen bildirimi onaylayın ve Firefoxu yeniden başlatın.

UltraSurf Programının Önemli Özellikleri:

Gizlilik: Internette online gizliliğinizi anonim olarak dolaşarak sağlayabilirsiniz. (IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlası).
Güvenlik: Uçtan uça şifreleme sistemi vardır.
Özgürlük: Tüm yasaklı sitelere girip, özgür web dolaşımı ve program download sağlar.
Kullanımı: UltraSurf indirdikten sonra kurulum gerektirmeden sadece çalıştırarak kolayca kullanılır. Hızlı bağlantı sağlar.


Ultrasurf Programı Nasıl Kullanılır?
Programı indirip sıkıştırılmış dosyadan (.rar veya .zip dosyasından) dışarıya (masaüstüne) çıkarın ve çift tıklayın. Programın ana penceresi açılacak ve kendi otomatik bağlantı kurmaya çalışacaktır. Bağlantı sağlanınca, "başarılı olduğunu gösteren yazı" programın açılan ana penceresi altında İngilizce olarak belirtilecek (successful) ve otomotik olarak Internet Explorer sayfası açılacaktır. Simge durumuna küçülttüğünüzde ise sağ alt köşede sarı renkli kilit resmi çıkacaktır. Ultrasurf çalışmaktadır. Bu kadar basit...

ÖNEMLİ: Firefox eklentisini kurmak için indirdiğiniz eklentiyi; "sürükle bırak" yöntemiyle Firefox tarayıcınızın içine götürüp bırakmanız yeterlidir.

Bu Program 8098 defa görüntülenmiştirUYARI

İndirlink .com sitesi içeriğinde veya yönlendirmelerinde mp3, video, film, full paylaşım, seriall, crack, patch, keygen, key generetor, hack, hacking ve warez içerik, telif hakkı ihlali sonucu doğuran illegal içerik barındırmamaktadır, Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız yceylan74@gmail.com email adresine bildirebilirsiniz. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir.

Ultrasurf firefox eklentisi indir

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
Ultrasurf firefox eklentisi indir Resmi
Benzer Konular


 
1 16 Aralık 2010 13:20

slm

  • Kullanıcı Grubu: Ziyaretçi
nasıl yüklenir bu program
 
 
2 17 Aralık 2010 11:26

Admin

  • Kullanıcı Grubu: Yönetici
Firefox eklentisini kurmak için indirdiğiniz eklentiyi; "sürükle bırak" yöntemiyle Firefox tarayıcınızın içine götürüp bırakmanız yeterlidir.
 
 
 
 
 
Kayıt

Kategoriler

Tüm Konular (7 / 3472)


Tümünü Göster | Gizle