PesMods 17 – PES 2017 Spor Toto Süper Lig ve Lisans Yaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Dünyanın en çok oynanan iki futbol oyunundan birisi olan PES (Pro Evulation Soccer) için Türkçe Spiker ekibinden eminn10 nickli kişi tarafından geliştirilen Spor Toto Süper Lig ve Lisans Yaması ile karşınızdayız.

Türkiye’de ilk kez sunulan bu yama içerisinde pekçok farklı değişiklik ve güncellik barındırmakta. Birçok farklı mod ve lisanslanmış takımların yer aldığı pesmods yamasının içeriklerine gelecek olursak;

PesMods 17 yamasında tüm futbol takımları lisanslı takım olmakta. Tüm futbol takımlarının formaları 2016 ve 2017 sezonuna göre güncellendi. Forma, Top, Manager ve Kadrolarda spor toto süper lig güncellemesi yapıldı. Türkiye Mailli takımımızda düzenlemeler yapıldı. Türk Telekom Arena ve FB Ülker stadyumları yamaya eklendi. Bazı oyuncuların yüzleri güncelleştirildi, reklam panoları, yeni top modelleri, krampon ve eldivenler, çimler, camp nou dış görünülü ve uluslararası milli takımların logoları yüklenerek yamam tamamlandı.

Yama Pes 2017 oyunu ile tamamen uyumludur ve bu sürüme göre geliştirilmiştir alt sürümlerde çalışmayacaktır.

PesMods 17 Kurulumu

Öncelikle 1. adım Program Files (x86)/Pro Evolution Soccer 2017 içindeki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın. Gelen değiştirme sorularına evet deyin.

2. adım olarak KONAMI içindeki Pro Evolution Soccer 2017 dosyasını Belgelerim KONAMI içerisine atın.Gelen değiştirme sorularına evet deyin.

Kurulum bu kadardır iyi eğlenceler…

PesMods 17 – PES 2017 Spor Toto Süper Lig ve Lisans Yaması YAPILAN YORUMLAR
  • seyfullah
    1 sene önce

    kurulumu yaptım fakat oyunda bi değişiklik yok