Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rapidgator.net

USBFix Free – USB Bellek Virüs Temizleme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Rapidgator.net

Hem USB bellekler hem de taşınabilir Flash bellekler tüm zararlı dosyaları ve virüsleri tespit eden Usbfix, onları silmeniz konusunda yardımcı olan en yararlı programdır. Dijital kamera ve akıllı telefonlardaki tehlikeli dosyaları silme konusunda da yine sizin en büyük yardımcınız olacaktır. USB bellekler hassas cihazlar olduğundan dolayı virüs ya da zararlı bir dosya bulaştığında kendi sistem dosyaları bozulur. Bunların olmasını engellemek ve önlemek aynı zamanda da veri güvenliğini sağlayabilmek için bu USB virüs temizleme programını mutlaka kullanmalısınız.

Yeni Tehlikelerden Koruma

Program sade ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Program sürekli güncelleniyor ve bu yüzden de tam koruma sağlıyor da denebilir aslında. Kayıt defteri, gizli dosyalar ve görev yönetici dosyası içindeki sorunları bulup aynı zamanda onların onarımını da yapıyor. Bununla da yetinmeyip verileri yedekleme imkanı da sunuyor UsbFix programının ücretsiz Free ve ücretli Premium, Maintenance sürümleride bulunmakta.

Program USB’den veya kart okuyucudan bağlanan tüm SD kartları, hafıza kartlarını, usb harddisk ve bellekleri görüp virüs taraması yapabilmekte.

Programın Detayları;

  • Lisans Sürümü: Ücretsiz
  • Dil Desteği: İngilizce
  • İşletim Sistemi: Windows 10/Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
  • Üretici Firma: SosVirüs
  • Kategori: AntiVirüs
  • Boyut: 3.6 MB  Versiyon 9 2017
USBFix Free – USB Bellek Virüs Temizleme Programı YAPILAN YORUMLAR